Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/2/1/219ab762-c1ad-4573-a3f0-5d1d6c9f1e05/knopa.sk/web/wp-config.php on line 68

Warning: Undefined array key "HTTP_X_WP_TEMPORARY" in /data/2/1/219ab762-c1ad-4573-a3f0-5d1d6c9f1e05/knopa.sk/web/wp-config.php on line 69
INTERIÉR -

INTERIÉR

Každý chce byť obklopený príjemným prostredím. Okolie vplýva na našu psychiku oveľa viac, než si chceme pripustiť. Je to kombinácia tvarov, farieb, materiálov a povrchov. V súčasnosti máme na trhu široký výber možností ako si zariadiť interiér snov. Často sa však výsledok zariaďovania nezhoduje s našimi očakávaniami. Práve pre tých, ktorí túžia po vysnívanom interiéri, je tu práca dizajnéra. Vaše predstavy spoločnými silami pretavíme do uceleného návrhu, ktorý bude spĺňať predovšetkým Vaše, ale aj ergonomické, funkčné a estetické požiadavky nadčasového  interiéru.

S ČÍM VÁM RÁD POMÔŽEM

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE

V niektorých prípadoch je postačujúcou alebo nevyhnutnou formou návrhu dispozičné riešenie interiéru. Ide o dvojrozmerné poňatie priestoru- pôdorys, z ktorého vyčítame jeho dispozičné možnosti. Hodí sa ako prvý krok napríklad pri prerábaní bytového jadra. Vaše predstavy o budúcom interiéri sa tak overia v mierke, s prihliadaním na ergonómiu, účelovosť a estetickosť.

3D VIZUALIZÁCIA

Najpoužívanejším spôsobom odprezentovania interiérového návrhu je formou fotorealistických vizualizácií. Interiér tak uvidíte skôr, než sa pustíte do jeho realizácie. Predídete tak dlhým hodinám stráveným nad výberom vhodných zariaďovacích predmetov, farieb a materiálov a ich kombinovaním, ktoré často končia sklamaním z výsledku. Či už pôjde o izbu v byte, dom, kanceláriu,  Vašu novootvorenú predajňu alebo zariadenie, vizualizácie Vám poslúžia ako návod pri výbere materiálov, povrchov, farieb, ale aj nábytku a bytových doplnkov. Súčasťou návrhu je zoznam a popis  v projekte použitých farieb, materiálov, nábytkových solitérov, svietidiel, prípadne aj dekorácií.

PODKLADY NA REALIZÁCIU

Okrem tvorby fotorealistických 3D vizualizácií  a návrhov dispozičného riešenia, ponúkam aj návrh nábytku na mieru, prípravu podkladov na realizáciu v podobe stavebných a stolárskych výkresov a poradenstvo pri realizácii. 

HOME STAGING

Idete predávať alebo prenajímať Vašu nehnuteľnosť? Dôležitý je prvý dojem. A to sa Vám podarí vďaka službe home staging- čiže profesionálnej estetickej úprave vzhľadu interiéru Vašej nehnuteľnosti, ktorej cieľom je vyzdvihnúť prednosti interiéru. Vďaka pár trikom, bude Váš byt, či dom pôsobiť atraktívnejšie, čo podporí jeho výhodnejší predaj alebo prenájom. Služba je samozrejme vhodná aj pre tých, ktorý majú záujem nastylovať si interiér len pre svoje potešenie.

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

KONTAKTNÝ FORMULÁR

    LinkedIn
    LinkedIn
    Share
    Instagram